Dlaczego „Następny Krok” ?

W tym wpisie chciałbym przybliżyć Wam krótką historię „Następnego Kroku”. Dlaczego ta nazwa, z czym się wiąże i czego dotyczy…

Od dłuższego czasu oprócz biegania interesuję się szeroko pojętym rozwojem osobistym. W ostatnich dwóch latach zrobiłem sporo w tej przestrzeni. Uczestniczyłem w szkoleniach, kursach, spotkaniach motywacyjnych. Po to by zdobyć jak najwięcej doświadczenia i wiedzy.

Będąc wiosną ubiegłego roku na obozie biegowym w Szklarskiej Porębie miałem dużo czasu na rozmyślanie. Chciałem się dalej rozwijać i musiałem znaleźć jakiś sposób żeby się do tego motywować. Zawsze pragnąłem pomagać i motywować innych ludzi do ich rozwoju. Zastanawiałem się jak mogę to uczynić. Wpadłem na pomysł, że założę blog i fanpage, na którym będę mógł się dzielić tym czego doświadczam i osiągam. Decyzja zapadła, trzeba było teraz wymyślić nazwę. Wypisałem wszystko co mi się kojarzy z bieganiem, rozwojem, postępem, treningiem… Zacząłem myśleć, rozmawiać i konsultować się z innymi. Po kilku dniach przy pomocy Pauli doszliśmy do wniosku, że idealną nazwą do tego co chcę robić będzie „Następny Krok”.

Od wielu lat specjalizuję się w bieganiu, a także od dłuższego czasu współpracuję z biegaczami amatorami. Studiuję na AWF dzięki czemu mogę zdobywać niezbędną wiedzę. Uczę się na różnego rodzaju szkoleniach i konferencjach z zakresu żywienia, psychologii, treningu w sporcie. Z tego względu postanowiłem ukierunkować „Następny Krok” głównie w tym kierunku. Taka decyzja jest dla mnie naturalna, gdyż czuję się w tych przestrzeniach najlepiej i pragnę się tym z wami dzielić.

„Następny Krok” jest dla mnie drogą, która wiedzie do realizacji moich jak i waszych celów i marzeń.

Niezależnie czy chcesz się rozwinąć na polu zawodowym, życiowym czy biegowym. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić to podjąć decyzję, że chcesz to zrobić, a potem zrobić następny krok, następny i następny… aż w końcu osiągniesz swój cel i spełnisz swoje cele i marzenia. W głowie mam dużo pomysłów dlatego drogę do rozwoju „Następnego Kroku” pozostawiam otwartą. To jak będzie wyglądał za rok, dwa lub dziesięć lat zależy nie tylko ode mnie, ale również od was.

Razem zbudujemy piękną historię…